Akce 2020

← zpět na AKCE

Letní odpoledne s grilováním

Dne 24. 6. 2020 se u nás v Centru uskutečnilo „Letní odpoledne s grilováním“. Posezení se konalo na zahradě u altánu a ve venkovním zázemí společenského sálu. Na úvod všechny přivítala paní ředitelka a všichni si připily naší domácí meruňkovicí. Za tónů písně „Tři oříšky pro Popelku“ následovalo krátké taneční vystoupení našich pracovnic a uživatelů. Poté si mohl dát každý kávu a ořechové rohlíčky, které upekly naše paní kuchařky. Nemohly chybět ani špekáčky a pivo. Celé odpoledne hrál k tanci a poslechu pan Fridrich ze Stavěšic. Všichni zúčastnění byli velmi spokojeni a rádi, protože se po období přísných hygienických opatření do našeho Centra opět pomalu navrací život.

  

Beseda s policií ČR

Dne 15. června se pro naše seniory konala přednáška o bezpečnosti s policí ČR. 

  

Fašaňková pochůzka 

Každý rok písní “Pod šable, pod šable”, lákají a zvou ke zpěvu naše seniory při fašaňkové pochůzce zaměstnanci Centra, převlečení do různých masek. Letos to bylo 25. 2. 2020, kdy masky obcházely pokoje a společné prostory, kde na ně již čekali uživatelé. Jeptiška, trpaslíci či klauni rozdávali s radostí masopustní pokrm – “Boží milosti”.

   

 

Královský bál

Začátek roku bývá ve znamení plesů. Ani my jsme nezůstali pozadu a uspořádali ve středu 19. 2. 2020 “Královský bál”. K tanci a poslechu hrál pan Fridrich ze Stavěšic, jeho hudba a zpěv sklidili úspěch. Zaměstnankyně Centra spolu s uživateli zatančili královský tanec. A pak už byl čas na dobrý zákusek a tombolu, ve které každý vyhrál něco pro radost. Všichni, kteří se této akce zúčastnili byli spokojeni a odcházeli s dobrou náladou. 

Novoroční koncert “Kyjovánek”

Dne 9. 1. 2020 nás přišli svým vystoupením potěšit děti z  “Národopisného dětského souboru „ Kyjovánek“. Svým vystoupením přivítali nový rok a velmi potěšili naše uživatele. S úsměvem na tváří odcházeli domů.

 

Tříkrálová pochůzka 

Tato pochůzka letos připadla přímo na 6. 1. 2020. Centrem procházeli Kašpar, Melichar a Baltazar.

   

← zpět na AKCE